تلفن09355924331

مقالات آموزشی سئو/بهینه سازی وب سایت/طراحی وب سایت

آشنایی با پلتفرم PLATFORM در طراحی سایت

0 نطرات
1059
08-07-2016
پلتفرم (Platform) در طراحی سایت یک مفهوم پرکاربرد می باشد و شامل مجموعه مؤلفههای پایه سختافزاری (CPU) و نرمافزاری (مانند سیستم عامل) است كه با كنار هم قرارگرفتن پایه های تهیه یك نرمافزار را مهیا می سازد. از جمله این برنامهها میتوان به برنامههای حسابداری، انبارداری، CRM، بانكی و برنامههای اتوماسیون اداری اشاره کرد.
 این برنامهها در طراحی سایت ، شامل تركیبی از یك سرور مركزی و یک پایگاه داده نصب شده روی آن است كه محیط لازم را برای ، اصلاح و گزارشگیری از اطلاعات فراهم میكنند. و از طرف دیگر، برنامههای كلاینت قرار دارند. این برنامهها باید توسط یك زبان برنامهنویسی مناسب تولید شوند. به صورت جایگزین برنامههای سمت كلاینت می توان از برنامههای تحت وب استفاده کرد. با افزوده شدن به رسانههای ارتباطی، حالتها و معماریهای دیگری نیز قابل تصور است.

از جمله این پلتفرم ها می توان به پلتفرم ویندوز xp 64 bit، پلتفرم ویندوز 8، پلتفرم ویندوز موبایل، پلتفرم لینوکس، پلتفرم آندروید، پلتفرم جاوا، پلتفرم PC، پلتفرم XBOX و...، و یا در حوزه وب در حال حاضر برنامه های نوشته شده به زبان ASP.NET نیاز به سرور با سیستم عامل به فرض ویندوز 2008 دارند و یا در مورد PHP می توان به پلتفرم لینوکس سرور یا ویندوز سرور اشاره کرد که در واقع به معنی سروری است که روی آن سیستم عامل لینوکس یا ویندوز نصب و فعال باشد و لذا به طور خلاصه می گوییم PHP با پلتفرم لینوکس سرور یا ویندوز سرور قابل اجرا و سازگار است.

0.0
آخرین اصلاح: اوت 07, 2016 10:12
نوشته های مرتبط: مزایای استفاده از سایت چیست؟ طراحی وب سایت آشنایی با ابزار مدیران گوگل نرخ تبدیل وب سایت تاثیر لینک های شکسته در بهینه سازی مفاهیم اولیه درباره سئو و بهینه سازی وب سایت بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو
platform طراحی طراحی سایت پلتفرم

نظری تا کنون ثبت نشده

نظر دهید

ایمیل شما نمایش داده نمی شود